Slider 03

Kalkulatory kredytowe ? najlepszy doradca kredytowy

Zaledwie kilka lat temu zanim wzięliśmy większą pożyczkę udawaliśmy się do doradcy kredytowego, który znalazł dla nas najatrakcyjniejszą ofertę. Czasy jednak bardzo się zmieniły i to czym kiedyś zajmowali się doradcy możemy zrobić sami w kilkadziesiąt minut korzystając z nowinek technologicznych. W tej sytuacji niezastąpione są kalkulatory kredytowe.

Kalkulatory kredytowe znajdziemy na witrynach internetowych banków. Dzięki kalkulatorom kredytowym wyjątkowo prosto wyliczymy miesięczną ratę kredytu bankowego i ostateczny koszt kredytu. Natomiast z tymi danymi bardzo łatwo wybierzemy najtańszą ofertę. Dzięki temu, że wszystko zrobimy sami nie zostaniemy zmuszeni do płacenia prowizji pośrednikowi, czyli zaciągany kredyt bankowy będzie dużo tańszy.

pieniądze

Warto szukać kalkulatorów kredytowych na niezależnych stronach internetowych, ponieważ w tego typu miejscach kalkulatory kredytowe wyliczają wysokość rat i całkowite koszta dla wszystkich dostępnych kredytów. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni szukać kalkulatorów kredytowych na poszczególnych stronach internetowych banków, dzięki temu zaoszczędzimy mnóstwo czasu.

Oczywiście kalkulator kredytowy nie da nam wszystkich informacji o pożyczce, niezwykle ważne są także opinie klientów, którzy już zaciągali dane kredyty, a te znajdziecie tutaj: http://pozabankowiec.pl/389/sms-opinie-firmie-produkcie-parabank-pozyczka-pozabankowa/