Slider 02

Urok debetu na koncie osobistym

Kredyty bankowe to bardzo dobry sposób na nabycie droższych towarów albo zachowanie płynności finansowej w trakcie miesięcy bez dochodu. Jednak częste składanie wniosków o kredyt gotówkowy może być dość problematyczne, gdyż jest związane z koniecznością wizyt w banku i każdorazowo podpisywania umów. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest debet na rachunku osobistym.

Debet na rachunku osobistym umożliwia nam skorzystanie z środków, których nie posiadamy, czyli praktycznie działa jak pożyczka. Jednak po zapasowe pieniądze jesteśmy w stanie sięgnąć w dowolnym czasie bez konieczności kontaktu z bankiem oraz czekania na decyzję o kredycie. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na koncie i będziemy mieli dodatkową gotówkę pod ręką przez wiele lat.

Pożyczki

Oczywiście debet na rachunku osobistym ma także inne zalety. Najważniejszą zaletą jest małe oprocentowanie zadłużenie. Dzięki temu koszt pożyczki w postaci debetu jest dużo mniejszy niż koszt tradycyjnego kredytu gotówkowego. Plusem jest też brak konieczności spłaty debetu w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a pokryć ten dług dopiero za kilka tygodni.

Oczywiście debet na koncie osobistym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim czytelnikom polecam kredyt Bocian: bocian pożyczki oponie