Slider 04

Pożyczki SMS

Pożyczki poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je opisać w tym dziale, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich pożyczek jest niezwykła prostota ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie osobistym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy tego typu forma pożyczki wchodziła na rynek cena takiej pożyczki była bardzo duża, dlatego większość ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

więcej

Plusy pożyczki SMS

Pisząc o kredytach SMS przede wszystkim powinniśmy wymienić ich plusy, ponieważ to one powodują, że opłaca się je zaciągnąć.

Na początku listy plusów muszę zamieścić szybkość realizacji takiego kredytu. Większość kredytów SMS ma pół automatyczny system, który pozwala na błyskawiczne przydzielenie pożyczki. Oznacza to, że pieniądze otrzymamy praktycznie od razu, nawet gdy wyślemy wiadomość SMS w nocy.

więcej

Dla kogo kredyt przez SMS?

Ostatnio kredyty SMS to niezwykle popularny rodzaj pożyczki. Jednak nie wszyscy się z nim zaznajomili. Dużo ludzi nadal nie wie jak używać pożyczek SMS oraz dla kogo są one opłacalne. Postaram się was doinformować w dzisiejszym artykule.

więcej

Kredyt na zakupy

Wychodząc na miasto na zakupy zawsze zabieram ze sobą kilkaset euro więcej na dodatkowe wydatki. Niestety czasami, gdy brakuje mi gotówki nie mogę sobie na to pozwolić. Oczywiście brak gotówki w portfelu nie oznacza, że pieniądze są mi niepotrzebne. W takich sytuacjach wielokrotnie ratowały mnie pożyczki SMS.

więcej

Błyskawiczna pożyczka tylko przez SMS

Bardzo dużo banków udzielających kredytów podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość przelania pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w banku może być bardzo długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na kredyt są pożyczki udzielane przez.

więcej

Jakie są koszta kredytu SMS?

W ostatnim czasie niezwykle często mówi się o kredytach SMS. Niestety najczęściej pomijany jest rzeczywisty koszt takiej formy kredytu, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W tym wpisie postaram się omówić ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem ze strony: mini credit opinie.

więcej