Slider 02

Pożyczki SMS

Pożyczki poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je opisać w tym dziale, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich pożyczek jest niezwykła prostota ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie osobistym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy tego typu forma pożyczki wchodziła na rynek cena takiej pożyczki była bardzo duża, dlatego większość ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

Należy jednak wiedzieć, że sytuacja ta bardzo się zmieniła i kredyty SMS mają już oprocentowanie podobne do tradycyjnych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając stronę www: pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie musimy unikać takich pożyczek oraz możemy je wykorzystywać w razie braku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek warto wykonać rozeznanie na rynku, ponieważ różnice w ofertach konkretnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Powinniśmy także pamiętać, że pożyczki SMS są udzielane na bardzo krótki czas. Najczęściej na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, lecz wiąże się to z dodatkowymi kosztami.