Slider 02

Plusy pożyczki SMS

Pisząc o kredytach SMS przede wszystkim powinniśmy wymienić ich plusy, ponieważ to one powodują, że opłaca się je zaciągnąć.

Na początku listy plusów muszę zamieścić szybkość realizacji takiego kredytu. Większość kredytów SMS ma pół automatyczny system, który pozwala na błyskawiczne przydzielenie pożyczki. Oznacza to, że pieniądze otrzymamy praktycznie od razu, nawet gdy wyślemy wiadomość SMS w nocy.

Oczywiście szybkość przyznania kredytu to nie jedyny plus tego typu pożyczek. Niezwykle istotne jest też, że pożyczki SMS nie wymagają dobrej zdolności kredytowej. Najczęściej nie są także sprawdzane nasze zaległości w BIK. Dzięki czemu taką pożyczkę otrzymają nawet osoby, którym udzielać kredytów nie chcą banki.

Pieniądze z Kredytu

Ostatnim plusem kredytów SMS jest brak konieczności kontaktu z bankiem poza napisaniem kilku SMSów. Dla mnóstwa osób ma to duże znaczenie, ponieważ nie każdy lubi chodzić po bankach oraz zmagać się z panującą tam biurokracją. W pożyczkach przez SMS jedyne co będziemy musieli zrobić to wysłać wiadomość SMS z swojego telefonu.

Więcej przydatnych informacji o kredytach SMS znajdziecie na: chwilówki sms365