Slider 05

Błyskawiczna pożyczka tylko przez SMS

Bardzo dużo banków udzielających kredytów podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość przelania pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w banku może być bardzo długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na kredyt są pożyczki udzielane przez.

Kredyt przez SMS to oferta kredytowa, która umożliwia nam wysłanie wniosku o kredyt poprzez wiadomość SMS. Wygląda to tak, że w treści wiadomości SMS wpisujemy dane personalne (imię oraz nazwisko, pesel i numer konta) oraz wysokość kredytu i wysyłamy go na podany numer. W odpowiedzi nawet w pięć minut pieniądze przychodzą na nasz rachunek bankowy.

Więcej o tym jak wygląda wysyłanie wniosku o kredyt SMS możecie poczytać na tej stronie: http://pozabankowiec.pl/459/chwilowka-sms-soho-credit-vs-mini-credit/.

rachunek bankowy

Jest to bardzo szybki sposób na zaciągnięcie kredytu. O tego typu kredyt możemy się starać o dowolnej godzinie, nawet w godzinach nocnych gdy potrzebujemy gotówki na już. Jednak wszystko co ma swoje zalety posiada też i minusy. Tutaj minusem są małe sumy o jakie możemy wnioskować. Zazwyczaj nie są one większe od kilkuset euro.