Slider 05

Jakie są koszta kredytu SMS?

W ostatnim czasie niezwykle często mówi się o kredytach SMS. Niestety najczęściej pomijany jest rzeczywisty koszt takiej formy kredytu, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W tym wpisie postaram się omówić ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem ze strony: mini credit opinie.

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że cena pożyczki w dużej mierze zależy od firmy, która go oferuje. Z tego powodu nie będę opierał się na pojedynczej ofercie, ale na 2 różnych, a dokładniej mówiąc na ofercie: SMS Kredyt i VIA SMS. To powinno uczynić ten poradnik bardziej rzetelnym.

Kasa z SMS Kredyt

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu jest zależny od czasu na jaki kredyt bierzemy. Najczęstszym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Z tego powodu podam wam jakie są koszta kredytu na właśnie taki okres.

SMS Kredyt ma oprocentowanie o wysokości 25,5 procent. Oznacza to, że pożyczając dwieście złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Cena pożyczki w takiej sytuacji wyniesie 51 złotych.

VIA SMS ma dużo niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 procent. Czyli pożyczając 200 złotych będziemy musieli zapłacić 225 złotych, czyli cena kredytu wyniesie 25 złotych.